18.YIL! Akarsu Biokim Ltd.

& Yasemin Biolojik ve Kimyasal Ürünler -N.Akarsu

ÜRÜN :AQUA OİL -SUDAN HAFİF KOKU YOKEDİCİ

 
 AQUA OIL!!! SUDAN HAFİF KOKU YOKEDİCİ..
 
  A
AQUA OIL dogadakı bitki ve ciceklerin ekstraktlerinden üretilen esas yagları kullanan ( essential oils) Bioteknoloji ile üretilmiş kompleks bir formulasyona sahiptir.
AQUA OIL içinde 35 in üzerinde çiçek/bitki/agac tan elde edılmıs esas yag bulunmaktadır.AQUA OIL Su birikintileri,tanklar,kaplar,havuzlar ve göletlerde kullanılmak üzere su üzerinde yüzen bir formulasyona sahiptir.

AQUA OIL özel bir koku nötralizatörü olup sudan hafifi formulasyonu ıle sıvı ve sıvı içeren ortamlardan yükselen kötü kokuların yokedilmesinde kullanılır .
AQUA OIL kullanıldıgı ortamdakı canlılar ürünün meydana getirdigi bariyer hava geçişine müsaade ettigi için etkilenmez.Bariyer havayı gecirir ancak koku moleküllerini yakalar ve yok eder.
AQUA OIL Atık su Arıtma tesislerinde,çökeltme ve depolama tanklarında,septik tanklarda,Yag kapanları ve tutucularında,Fosseptiklerde,Tuvaletlerde,rogarlarda... kullanılabilir.Ayrıca katı atıkların üzerine spreylenebilir.

AQUA OIL zehirli ve zararlı degildir, Kokuları maskelemez onları
AQUA OIL organik ve organik olmayan birçok kokuyu yok eder.
AQUA OIL kendisi de dogadan bitki ekstraktlerinden elde edildigi için yaşayanlara ve çevreye zararlı ve tehlikeli degildir, bir cok mekanızma kullanarak kötü kokularınızı yok eder problemlerinizi ortadan kaldırır.
AQUA OIL "kristal" veya "fresh" gibi ferahlatan kokulara sahiptir.

Not:Aqua Oıl in film teskil edeceği yüzeyin aşırı çalkantılı olmaması ,tepeden yuzeye dökülen akımların olmaması gerekir

AQUA OIL :
EPA Food and Drug Administration HHS Section 21 CFR 182.20
OSHA ( Occupational Safety and Health Admin- Çalısanların Emniyeti ve saglıgı Kurulusu)
US EPA's TSCA( Toxic Subs Control Act-Zehirli maddeler Kontrol kan..)
US EPA's SARA (Superfund Amendments and Reauthorization Kan
RCRA ( resource conservation and recovery Act -Kaynakların muhafazası ve geri kazanımı Kan.) uygundur

 
Linkler